Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

PVC dlažba do garáže – najpredávanejší produkt za rok 2022

Radi by sme sa s vami dnes podelili o informácie o našej najpredávanejšej a najobľúbenejšej PVC dlažbe do garáže za rok 2022.

Najpredávanejšou PVC dlažbou za rok 2022 je Fortelock Industry ECO Grey v dezéne kože. ECO dlaždice sú obľúbené vďaka svojim vlastnostiam a priaznivej cene.

PVC dlažba z recyklátu je ekologickým riešením a jej výrobou šetríme životné prostredie. Je vyrobená z kvalitného recyklovaného materiálu a spĺňa normy pre bezpečnosť a životnosť v podobnom rozsahu ako dlažba vyrobená z nových surovín.

Recyklovaný PVC materiál sa vyrába zo spotrebného odpadu alebo z priemyselného odpadu z PVC výroby. Tieto materiály inak končia na skládkach alebo sa spaľujú, čo má negatívny dopad na životné prostredie.

Pri výrobe PVC dlažby z recyklátu sa tiež znižuje spotreba nových surovín a energetických zdrojov potrebných na výrobu dlažby z nových surovín, čo môže mať pozitívny vplyv na životné prostredie.

PVC dlažba do garáže

Fortelock PVC dlažba je odolná voči krátkodobému pôsobeniu olejov a iných kvapalín, ktoré sa bežne používajú v garáži. Dlaždice sa ľahko inštalujú a majú vynikajúce protišmykové vlastnosti, takže sú ideálnou voľbou pre podlahu v garáži.

Ak aj vy uvažujete o novej podlahe do garáže a uvažujete o PVC dlažbe, pozrite si video, ako ľahko sa podlaha kladie alebo využite náš vizualizér a sami posúďte, ako by dlažba vyzerala vo vašom interiéri. Ak sa chcete presvedčiť o vlastnostiach PVC dlaždíc Fortelock na vlastné oči, radi vám zašleme vzorku zdarma.

S výberom podlahy a so samotným kladením vám pomôže aj náš článok PODLAHA V GARÁŽI SVOJPOMOCNE.

Fortelock_TOP_2022

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku