Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Zapožičanie dlažby

Radi by ste si našu dlažbu pred kúpou otestovali a odskúšali? Žiadny problém. Našim zákazníkom ponúkame zapožičanie až 5 m2 PVC dlažby na 1 mesiac zadarmo. Vyberte požadovaný vzor dlažby a kontaktujte našu zákaznícku linku, ktorá sa o vybavenie zapožičania postará.

Doručenie dlaždíc

Dlažbu na vyskúšanie si môžete po objednaní cez zákaznícky servis vyzdvihnúť bezplatne v sídle firmy Fortemix s.r.o. v Paskove. Pokiaľ vám forma osobného odberu nevyhovuje, radi vám zašleme dlaždice kuriérskou službou. Cena dopravy sa odvíja podľa aktuálneho cenníka zvoleného prepravcu.

Zapožičaná podlaha vyhovuje

Ak podlaha splnila vaše očakávania a chcete si ju nechať, nemáme v pláne vás zdržovať zbytočným vracaním dlaždíc späť k nám. Jednoducho objednajte dlaždice na pokrytie zvyšného priestoru a my vám pridáame čiastku za ponechané dlaždice na faktúru.

Zapožičaná podlaha nevyhovuje

V prípade, že nie je podlaha podľa vašich predstáv, môžete zvoliť vrátenie dlaždíc osobne alebo zaslaním späť na adresu nižšie. Pred odoslaním dlaždice očistite a starostlivo zabaľte, aby ste zamedzili prípadnej strate kusov pri preprave. Na stratené dlaždice by vám bola vystavená faktúra.

Adresa pre spätné zaslanie:
Fortemix, s.r.o.
Kirilovova 812
739 21 Paskov

půjčení dlaždic
půjčení dlaždic

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku