Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

POTLAČ DLAŽBY

Chcete oživiť svoje priestory originálnym spôsobom? Máte záujem o aplikáciu firemného loga alebo iného motívu na podlahu? Ponúkame službu potlače dlaždíc, ktorá vám umožní realizovať vaše kreatívne nápady. Používame najmodernejšie technológie tlače, ktoré zabezpečujú vysokú kvalitu a farebnú stálosť, takže možnosti sú prakticky neobmedzené. Môžete si navrhnúť vlastný dizajn.

Potlač PVC dlažby je ideálna na rôzne účely:

  • Veľtrhy a iné krátkodobé podujatia
  • Špecifické miesta v garážach, skladoch a výrobných halách mimo hlavnej prevádzkovej trasy
  • Domáce priestory ako sú šatne, špajze či pracovne
  • Showroomy a dizajnérske salóny

Odolnosť potlače závisí od frekvencie používania daného miesta a spôsobu ošetrovania povrchu. Na miestach s vyššou prevádzkou je potrebné potlačené dlaždice chrániť PU lakom, ktorý výrazne predĺži ich životnosť.

Možnosť CUSTOM potlače

Ak si vyberiete možnosť CUSTOM potlače, vytlačíme na dlaždice motív podľa vášho výberu a dizajnu. Stačí nám poslať grafiku vo vhodnom rozlíšení pre tlač a my sa o všetko postaráme.

Na dlaždice zvyčajne tlačíme výstražné symboly, firemné logá, smerové ukazovatele alebo rodinné fotografie.

Dlaždice vhodné na CUSTOM potlač:

Ak aj vy uvažujete o dlaždiciach Fortelock a chceli by ste materiál vidieť na vlastné oči, požiadajte o VZORKU dlaždice ZDARMA. Tu si môžete pozrieť vybrané referencie, kde si náš zákazník objednal potlač dlaždíc.

Custom 5 Custom 4 Custom 3 Custom 2 Custom 1 custom Custom 1 custom

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku