Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Garáž, Poľsko

Zákazník z Poľska sa rozhodol pre rekonštrukciu garáže a použil PVC dlažbu Fortelock Invisible. Vybral si farebnú kombináciu šedej a čiernej, ktorá krásne doplnila celý interiér garáže a pôsobí veľmi elegantne a čisto. Odolný zámkový systém pevne drží dlaždice pri sebe a vďaka tomu je zabránené pretekaniu vody pod dlaždice. Pokiaľ by však malé množstvo vody pod dlažbu predsa len natieklo, vďaka AirFlow kanálikom prípadná voda ľahko vyschne.

Zákazník tiež využil našu službu potlače dlaždíc a nechal si potlačiť dlaždice logom AUDI. Pokiaľ by ste radi zmenili vzhľad vašej garáže originálnou cestou alebo potrebujete na podlahu firemné logo alebo iný motív nie je nič jednoduchšie ako využiť našu službu. Fantázii sa medze nekladú. Potlač dlaždíc vykonávame pomocou najmodernejšej technológie tlače, ktorá zaručuje kvalitu farby a neobmedzené možnosti. Vyberať si môžete zo štandardných potlačí, ktoré máme v ponuke (potlač GRANIT a MAX) alebo si môžete vymyslieť vlastný dizajn (potlač CUSTOM).

Detaily realizácie

Lokalita: Poľsko
Produkt: Fortelock Invisible
Plocha: 50 m2
Dezén: Hadia koža
Farba: Grey, Black

Garáž, Poľsko

Súvisiace produkty

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku