Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Výroba dlaždíc Fortelock od A do Z

Zaujíma Vás, ako sa vyrába podlaha Fortelock, ktorú už možno aj vy máte vo svojej garáži alebo prevádzke? Celá výroba prebieha výhradne v Českej republike v sídle spoločnosti Fortemix s. r. o. v Paskove.

Dlaždice sú vyrábané z plastových granulí, ktoré po tepelnom spracovaní menia skupenstvo z pevného na kvapalné. Hmota pri teplote 180 C° putuje pomocou vstrekovacieho stroja do lisovacej formy, kde získava podobu dlaždice. Po sformovaní dlaždice dochádza k schladeniu výrobku tak, aby mohol byť z formy odobraný automatickým manipulátorom a uložený na dopravníkový pás k úplnému dochladeniu.

Vlastnosti PVC materiálu

PVC materiál z ktorého sú dlaždice vyrábané, je chemicky odolný voči kyselinám, soliam, zásadám, tukom a alkoholom. Vďaka kvalitnému materiálu a poctivej výrobe je podlaha odolná a bezpečná do najrôznejších výrobných prevádzok, budov, skladov, ale taktiež domácností, kancelárií a školských priestorov.

Ekológia

Dlažba Fortelock je 100% recyklovateľná, Pri výrobe vzniká minimum odpadu a emisií. 50% produkcie dlaždíc je z recyklovaných výrobných zmätkov, ktoré su drtené na vlastných drtičkách a tiež z vykupovaného odpadu. Vďaka vlastnej recyklácii, nepodarené výrobky neopúšťajú továreň a sú rýchlo späť vo výrobnom procese.

1080x1080_novinka_web

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku