Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Voda a chemikálie na podlahe Fortelock

Prichádzame s ďalším krátkym videom, v ktorom Vás pravidelne informujeme o vlastnostiach a výhodách podlahy Fortelock. Ich prostredníctvom odpovedáme na najčastejšie kladené otázky, na ktoré sa nás pýtate. Ďalšou zaujímavou témou je:

Odolnosť voči chemikáliám a iným typom tekutín

Dlaždice Fortelock nie sú vodotesné. V prípade, že sa na podlahe rozleje menšie či väčšie množstvo tekutín, odporúčame ich čo najskôr utrieť, aby tekutina neprenikla do spodných vrstiev. V prípade, že sa tak stane, majú naše dlaždice zo spodnej strany unikátny systém kanálikov AirFlow, ktoré sú prispôsobené na odvádzanie menšieho množstva vlhkosti. Ak sa však pod dlaždice dostane väčšie množstvo tekutín, odporúčame danú časť podlahy rozobrať, miesto vysušiť a podlahu znovu zložiť. Na jej funkciu a kvalitu nebude mať tento zásah žiaden vplyv.

Pri podlahách z radu Invisible, Home a Business môžete pri ukladaní spoje dlaždíc zlepiť špeciálnym lepidlom na zváranie PVC za studena. Dlaždice sa tak stanú odolnejšie voči tekutinám.

Maximálnu vodotesnosť dosiahnete kompletným podlepením všetkých dlaždíc.

Podlaha Fortelock je odolná aj voči chemikáliám. Krátkodobé pôsobenie olejov podlahu nepoškodí, ako to býva napríklad pri betónových podlahách. Odporúčame však oleje a iné mastné látky čo najskôr utrieť, aby pôsobením chemických reakcií nevznikali medzi PVC a olejmi farebné rozdiely.

Podrobnejšie informácie nájdete v technickom liste.

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku