Český výrobca potravín

Renovácia pôvodnej starej a veľmi zničenej podlahy prebehla ľahko a bez prerušenia výroby aj u výrobcu cestovín. A to práve vďaka PVC dlaždiciam Fortelock Industry. Potravinársky priemysel je striktne kontrolovaný, pokiaľ ide o zdravotné a hygienické normy. Pretože údržba PVC obkladov je veľmi jednoduchá a nevyžaduje žiadne špeciálne nástroje ani prípravky, požiadavky na udržanie čistoty sú ľahko splniteľné. Prípadné problémy so vzlínaním podzemnej vody a tvorbou plesní sú minimalizované pomocou systému odvodných kanálikov, ktorý odvádza prebytočnú vlhkosť, čo pomáha vysušeniu podlahy zo spodnej strany.

Názor klienta:

Nedávno som odporučil a následne použil Fortelock vo výrobni cestovín. Ide o 24-hodinovú prevádzku. Pri pokládke Fortelocku, keďže je rýchla a jednoduchá ako puzzle, netreba obmedziť výrobu. To bola v tomto prípade najväčšia výhoda. Fortelock odporúčam namiesto epoxidu aj v prípadoch, keď je v miestnosti vlhkosť. Možno ho kedykoľvek rozobrať a po vyriešení problému opäť zložiť.

Jiří Zeman, Liate podlahy Zeman

Detaily realizácie
Realizácia pre Český výrobca cestovín Lokalita Česká republika Plocha 550 m2 Použitý materiál Fortelock Industry 2020 Eco Black Rok realizácie 2015

Máte záujem? Napíšte nám…