Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

SÚŤAŽ

Vyhrajte hĺbkové čistenie vašej dlažby

Súťaž trvá do 15. 3. 2023

Máte ťažkosti s čistením vašej Fortelock podlahy, alebo si nie ste istý, ktorý je ten správny čistiaci prostriedok na jej čistenie? Chcete aby vaše dlaždice Fortelock vyzerali znovu ako nové? 

V spolupráci s popredným nemeckým výrobcom čistiacich prostriedkov vám prinášame kompletnú ponuku špeciálnych čističov pre každý povrch a stupeň znečistenia. Či už máte klasické dlaždice bez povrchovej úpravy, alebo dlaždice s ochranným lakom, potlačou, či špeciálne ESD dlaždice alebo dekorové dlaždice Business. Pre každý povrch máme čistič pre každodenné pravidelné čistenie, ktorý po každom čistení vytvára jemnú ochrannú vrstvu, ktorá bráni usádzaniu nečistôt. Zároveň sme pre vás pripravili extra silné hĺbkové čističe na generálne čistenie. Stačí ich nechať 15 minút pôsobiť na dlaždiciach, následne vyčistiť kefou alebo umývacím strojom, zotrieť, zneutralizovať čistou vodou a dlaždice máte znovu ako nové. 

Presvedčte sa o ich účinkoch na vlastné oči. Pripravili sme pre vás video, kde môžete vidieť extrémne znečistenú plochu autoservisu, kde na dlaždice pôsobil olej, benzín, a iné hrubé nečistoty po dlhý čas. Aj takto extrémne znečistené dlaždice sme vyčistili pomerne rýchlo a podlaha vyzerala znovu ako nová.  

Kompletnú ponuku čističov nájdete na našom webe www.fortelock.sk, kde po výbere produktu, ktorý vlastníte, nájdete kompletnú ponuku čističov a ďalšieho vhodného príslušenstva.  

Zároveň vám prinášame 6 tipov pre dokonalo čistú podlahu aj s návodom na čistenie.  

A aby toho nebolo málo, pripravili sme pre vás súťaž o špeciálne čističe na hĺbkové čistenie. Stačí, ak nám do 15. 3. 2023 pošlete foto vaše podlahy Fortelock na e-mail info@fortemix.cz a napíšete, ako ste spokojný so svojimi dlaždicami. My zo všetkých súťažiacich vylosujeme 10-tich, ktorí získajú špeciálny čistiť Dr. Schutz Základný čistič R určený na generálne a hĺbkové čistenie PVC dlaždíc Fortelock. 

Držíme vám palce a prajeme veľa úspechov. 

Súťaž Čistenie 23_02

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku