Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Zberateľská garáž, Nemecko

Predstavujeme vám novú referenciu od nášho zákazníka z Nemecka, ktorý použil dlaždice Fortelock Industry Ultra vo variante ECO vo svojej božskej garáži. Tieto dlaždice nielenže zvládajú extrémne zaťaženie – až 6600 kg bez potreby fixácie – ale sú aj mimoriadne odolné voči chemikáliám a oderu, takže sú ideálnou voľbou pre sklady, priemyselnú výrobu, logistické centrá a všetky miesta s vysokým bodovým alebo dynamickým zaťažením.

Fortelock Industry Ultra je synonymom kvality a výkonu. Rýchla a jednoduchá inštalácia? Bezproblémová údržba a čistenie? S týmito dlaždicami môžete ľahko a efektívne spravovať svoj priestor bez prerušenia prevádzky.

A ak sa niekedy stane, že jedna dlaždica nevydrží všetky tie kladivá a vysokozdvižné vozíky, žiadny problém. Môžete ju jednoducho vymeniť za novú bez toho, aby ste museli demontovať celú podlahu. Robustný uzamykací systém navyše zaručuje, že dlaždice zostanú pevne spojené.

Fortelock Industry Ultra ECO ponúka aj možnosť jednoduchého farebného zladenia. Vytvorte si chodby, cestičky alebo vodiace pásy – všetko, čo potrebujete na efektívnu organizáciu priestoru.

Prečo kúpiť dlaždice Fortelock Industry Ultra:

1. Extrémna odolnosť: zvládnu zaťaženie až 6600 kg bez upevnenia a sú odolné voči chemikáliám a oderu.
2. Jednoduchá inštalácia a údržba: Rýchla inštalácia, jednoduchá údržba a čistenie – ideálne pre priemyselné priestory.
3. Flexibilita: Jednotlivé dlaždice možno ľahko vymeniť bez nutnosti demontáže celej podlahy.
4. Robustný systém vzájomného zámku.
5. Prispôsobenie.

Podrobnosti o realizácii:

Lokalita: Nemecko
Produkt: Fortelock Industry Ultra ECO
Plocha: 450 m2
Dezén: Diamant
Farba: Grey

Zberateľská garáž, Nemecko

Súvisiace produkty

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku