Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Výstava Malaga, Španielsko

PVC podlahy Fortelock predstavujú skvelé riešenie, ktoré zvýši vizuálnu atraktivitu aj funkčnosti vášho priestoru. Či už plánujete výstavu bicyklov, áut alebo čokoľvek iného, naše podlahy zvládnu všetko! Inšpirujte sa naším zákazníkom zo Španielska.

Dlaždice Fortelock vydržia bodovú záťaž až 520 kg na 1 cm2 a majú odolné zámky, ktoré umožňujú rýchlu a jednoduchú montáž aj demontáž podľa vašich potrieb.

Máte záujem o personalizáciu? Ponúkame vám možnosť potlače firemného loga priamo na dlaždice, čím váš stánok získa nezameniteľný vzhľad, ktorý upúta pozornosť každého návštevníka.

A to najlepšie na záver – naše PVC podlahy Fortelock sú mimoriadne variabilné a ľahko sa prispôsobia akejkoľvek veľkosti a tvaru vášho stánku. Okrem toho vďaka jednoduchej montáži a demontáži, ktorú zvládne jedna osoba za pár hodín, ušetríte nielen čas, ale aj náklady na prácu.

Nechajte svoj ďalší veľtrh, výstavu alebo event zažiariť s PVC podlahou Fortelock.

Detaily realizácie:

Lokalita: Španielsko
Produkt: Fortelock Industry
Dezén: Diamant, koža
Farba: Rosso red, žltá, sivá, modrá
Potlač: Custom

Výstava Malaga, Španielsko

Súvisiace produkty

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku