Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Suterén, Komerčná banka

Vysoké zaťaženie a neustála vlhkosť v miestnosti, to boli hlavné dôvody, ktoré viedli k rekonštrukcii podlahy v suteréne Komerčnej banky. Riešením sa stala PVC zámková dlažba Fortelock Industry. Zvolený druh dlažbyvhodný  pre najvyššie zaťaženie nielenže umožnil bezpečný a ľahký pohyb ťažkých mincovných vozíkov, ale okrem toho systém kanálikov podporil vetranie podlahy. Dlažba okrem toho tlmí hluk a spríjemnila vzhľad celého prostredia.

Názor klienta:

Mali sme problém s podlahou v suteréne, kde sa počítajú mince a na ich prepravu sa používajú vozíky. To je veľká záťaž, až 600 kg na vozík, ktorý priestor prejde niekoľkokrát za deň. Ďalším problémom bolo trvalá vlhkosť v tomto priestore. Zisťovali sme možnosti – dlažba, linoleum, nič nevyhovovalo. O Fortelocku sme sa dozvedeli od pána projektanta, s ktorým sme pripravovali opravu podlahy, kde počítame mince. Po roku používania nie sú vidieť na dlažbe Fortelock žiadne zmeny a okrem toho má jednoduchú údržbu. S podlahou sme veľmi spokojní.

Support Services
Komerčná banka, a. s.

Realizácia pre: Komerčná banka, a.s.
Lokalita: Česká republika
Plocha: 50 m2
Použitý materiál: Fortelock Industry 2020 Red a Grey
Rok realizácie: 2015

Suterén, Komerčná banka

Súvisiace produkty

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku