Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Stanica technickej kontroly, Španielsko

Dlažba Fortelock je vhodná aj do tak vyťažených miest, akými sú priestory STK. Do stanice technickej kontroly v Madride boli umiestnené dlaždice rady Industry práve pre ich odolnosť voči vyššej záťaži. Inštalácia dlaždíc Industry umožňuje v týchto miestach pohyb i ťažším automobilom a umiestnenie všetkého potrebného vybavenia. Do zmienených priestorov bola zvolená kombinácia farieb graphite a čiernej s kontrastnou žltou, ktorá slúži k vymedzeniu jednotlivých zón STK. Vďaka systému kanálikov AirFlow s dlažbou nebude problém ani pri nepriaznivom počasí. Pokiaľ by sa pod dlaždice dostala voda či vlhkosť, vďaka systému AirFlow by sa jednoducho odparila.

Zákazník aj napriek prvotnej neistote dlaždice Fortelock otestoval v STK prevádzke a po úspešnom prevedení testu sa rozhodol pre kúpu. Bol presvedčený nielen kvalitou dlažby, ale tiež rýchlosťou dodania. Aj napriek nepriaznivej situácii s pandémiou COVID-19 bola dlažba vyrobená a dodaná do 1 týždňa od objednania.

Detaily realizácia

Realizácia/lokalita: Stanica technickej kontroly, Madrid, Španielsko
Dlaždice: Fortelock Industry Diamant, 2 789 ks (farebná kombinácia: graphite, yellow, black)
Nájazdy: Fortelock Industry Diamant, 84 ks (farebná kombinácia: graphite, black)

Stanica technickej kontroly, Španielsko

Súvisiace produkty

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku