Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Športová hala, Česká republika

Športovo-relaxačné centrum Kotelna už použilo naše obklady Fortelock Industry vo svojom fitness centre. Pred časom sa rozhodli rozšíriť svoje priestory o cvičebnú halu, čo sa im v priebehu 1,5 roka podarilo a vznikla krásna a veľká športová hala, ktorá sa v súčasnosti využíva na skupinové hodiny tabaty, pilatesu, trampolíny a funkčného tréningu.

Podľa zamestnancov, ktorí ju realizovali, bola inštalácia jednoduchá a rýchla. Majitelia využili aj našu ponuku na potlač vybraných dlaždíc a vybrali si svoje logo na vybraných dlaždiciach, ktoré sa nachádzajú v strede haly.

Podlahy Fortelock sú ideálne pre fitnescentrá a telocvične. Odolajú nárazom činiek a záťaži najvýkonnejších cvičebných strojov bez najmenšieho poškodenia. Materiál PVC sa ľahko dezinfikuje a udržiava hygienické prostredie. Okrem toho je príjemný na dotyk a pri cvičení na zemi nestudí.

Navrhnite si v konfigurátore vlastný dizajn podlahy pre vaše fitnes alebo spotrové centrum a nezabudnite si vyžiadať vzorku ZDARMA.

Podrobnosti o realizácii

Umiestnenie: CZ
Plocha: 305 m2
Produkt: Fortelock Industry
Dizajn: koža
Farba: sivá, žltá, červená, zelená

Športová hala, Česká republika

Súvisiace produkty

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku