Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Sklad stavebnín, Česká republika

Podlaha Industry je ideálna pre skladové priestory. Rozhodol sa pre ňu aj predajca stavebnín z Česka. Použil dlaždice Industry v sivej a graphite farbe v dezéne kože. Výhodou tejto podlahy je najmä jej jednoduché kladenie, vysoká odolnosť, ľahké čistenie alebo možnosť rýchlej výmeny dlaždíc v prípade lokálneho poškodenia. Dlaždice odolajú aj jazde vysokozdvižným vozíkom a nepoškodia sa ani pri kontakte s chemikáliami.

PVC dlaždice Fortelock Industry a Industry Ultra sú navrhnuté tak, aby odolali veľkému zaťaženiu a nárazom. Zvládnu nielen statickú záťaž do 520 kg na 1 cm2, ale aj dynamickú záťaž do 6600 kg, vďaka čomu ich vysokozdvižné vozíky a paletové vozíky môžu premiestňovať bez obáv z poškodenia. Tieto hodnoty nie sú len teoretické, ale vychádzajú z dôkladných testov a špecifikácií. Vysoká odolnosť týchto dlaždíc je ideálna pre priemyselné prostredie s častou prevádzkou vysokozdvižných vozíkov a paletových vozíkov. Sú nerozbitné a dokonale tlmia nárazy ťažkých predmetov.

Detaily realizácie

Lokalita: Česká republika
Produkt: Fortelock Industry
Dezén: Koža
Farba: Grey, graphite

Sklad stavebnín, Česká republika

Súvisiace produkty

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku