Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Showroom, CZ

S našou radou Fortelock Business prinášame ideálne riešenie pre reprezentatívne komerčné priestory, gastronomické zariadenia, obchodné prevádzky a kancelárie. Využitie našla aj v našom novom showroome, kde boli použité všetky farby radu Business. Táto jedinečná kombinácia dlaždíc Fortelock a prémiových produktov svetových výrobcov záťažových vinylových podláh je nielen štýlová, ale aj praktická.

Vďaka patentovanému zámku ZeroGap sa môžete spoľahnúť na minimálnu vodopriepustnosť. Rýchla pokládka bez nutnosti obmedzenia prevádzky zaručuje plynulý chod vášho podnikania. Skryté zámky navyše nenarúšajú elegantný dizajn.

Naše podlahy vynikajú vysokou odolnosťou voči opotrebovaniu v komerčnom priestore, vrátane odolnosti voči vplyvu kolieskových stoličiek. Jednoduchá údržba, možnosť čistenia povrchu a dezinfekcia zaistí antialergické prostredie pre vašich zamestnancov a klientov.

Vďaka odolnému systému zámkov ponúkame až 12-ročnú záruku. Presvedčte sa o kvalite našich podláh s radom Business.

Deatily realizácie:

Lokalita: Česko
Plocha: 15 m2
Produkt: Fortelock Business
Farba: Ribbon, Elias, Galibier, Pinnacles, Light pure grey

Showroom, CZ

Súvisiace produkty

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku