Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

PVC podlaha do reštaurácie, Poľsko

Naša PVC podlaha Fortelock sa stala veľkým prínosom pre bar jedného z našich zákazníkov. Táto výnimočná podlaha do reštaurácie bola vybraná nielen vďaka svojmu modernému dizajnu, ale aj kvôli odolnosti a jednoduchej údržbe.

Jej kladenie bolo veľmi jednoduché a nevyžadovala si žiadne špeciálne zručnosti ani vybavenie. Majiteľovi baru to značne ušetrilo náklady na inštaláciu. Okrem toho zistil, že v prípade potreby možno PVC dlaždice ľahko premiestniť.

Čo majiteľa baru nadchlo, bola možnosť vlastnej potlače dlaždíc. Vďaka tomu vytvoril jedinečnú atmosféru svojho podniku, ktorá dokonale ladí so zvyškom interiéru. Táto podlaha do komerčných priestorov tak prispela k vytvoreniu pohodlnej a príjemnej atmosféry.

Zákazníci baru si všimli novú podlahu a ocenili jej štýlový dizajn a pohodlie, ktoré pri chôdzi poskytuje. Na oplátku si majiteľ cení jej odolný povrch a jednoduchú údržbu

Majiteľ poďakoval tímu Fortelock za skvelý produkt a služby, a ubezpečil nás, že našu podlahu určite odporučí aj ostatným. Vďaka Fortelock máme ďalší dôkaz toho, ako môže kvalitná podlaha pozitívne ovplyvniť atmosféru a funkčnosť akejkoľvek reštaurácie alebo obchodného priestoru.

Detaily realizácie:

Lokalita: Poľsko
Produkt: Fortelock Industry
Plocha: 150 m2
Dezén: Koža
Farba: Graphite, Black, Yellow + Potlač dlaždíc

PVC podlaha do reštaurácie, Poľsko

Súvisiace produkty

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku