Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Predajňa náradia, Poľsko

Predstavte si, že vstupujete do predajne náradia, ktorá sa pýši širokou ponukou vysokokvalitných produktov a odborným servisom. Prvá vec, ktorú si všimnete, je úžasná PVC podlaha Fortelock, ktorá pokrýva celý obchodný priestor. Tento typ podlahy je známy svojou odolnosťou, dlhou životnosťou a jednoduchou údržbou.

PVC podlaha Fortelock je navrhnutá tak, aby odolávala záťaži a opotrebovaniu spôsobenému neustálym používaním v komerčných priestoroch. Okrem toho sa PVC podlaha Fortelock veľmi ľahko udržiava. Vďaka tomu je predajňa vždy čistá a udržiavaná, čo je dôležité pre zákazníkov, ktorí očakávajú vysokú úroveň služieb.

Jedným z ďalších dôvodov, prečo si predajňa náradia vybrala PVC podlahu Fortelock, je jej jednoduchá a rýchla inštalácia. To umožnilo predajňu otvoriť čo najskôr a pokračovať v prevádzke. Okrem toho systém skladania jednotlivých dielov umožňuje jednoduchú výmenu poškodených častí bez nutnosti rekonštrukcie celej plochy.
Stručne povedané, PVC podlaha Fortelock je ideálnym riešením pre predajne, ktoré hľadajú odolnú, ľahko udržiavateľnú a esteticky príťažlivú podlahu.

Detaily realizácie:

Lokalita: Poľsko
Produkt: Fortelock Industry
Plocha: 200 m2
Dezén: Diamant
Farba: Grey

 

Predajňa náradia, Poľsko

Súvisiace produkty

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku