Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Oranžová garáž, Česko

Nášmu zákazníkovi v ČR sme vyrobili a dodali podlahu vo výraznej oranžovo-čiernej kombinácii s potlačou loga podľa zadanej grafiky a priania. Zákazník dlaždice Fortelock pokladal na pôvodnú betónovú podlahu, ktorá mu už nevyhovovala a nevyzerala dobre. Dôvodom výberu PVC dlažby Fortelock bola rýchlosť a jednoduchosť montáže, možnosť podlahu farebne zladiť s interiérom a tiež možnosť potlače vďaka službe Fortelock Print. Zákazník si do svojej garáže vybral dlažbu rady Fortelock Industry, ktorá je určená pre vysokú záťaž a spĺňa najnáročnejšie požiadavky na odolnosť.

„Priali sme si podlahu, ktorá vydrží, bude štýlová a dokážeme ju sami položiť. Keď sme sa dozvedeli, že je možné dlaždice aj potlačiť, bola to pre nás jasná voľba, pretože sme si priali doladiť vzhľad garáže do posledného detailu. Inštalácia nám zabrala pár hodín, všetko prebehlo bez problémov a stresu. Podlaha Fortelock splnila naše očakávania a vyzerá úžasne. „

slovo zákazníka

Detaily realizácie

Realizácia / lokalita: garáž, ČR
Plocha: 27 m²
Dlaždice: Fortelock Industry, dezén koža, 117 ks, farebná kombinácia: black, orange
Nájazdy: Fortelock Industry a Light, farebná kombinácia: black, orange
Služba: Fortelock Print (CUSTOM)

 

 

 

Oranžová garáž, Česko

Súvisiace produkty

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku