Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Garáž, Rakúsko

Jednoduché riešenie je často najúčinnejšie. Toto pravidlo platilo aj pri rekonštrukcii pôvodnej starej podlahy v garáži. Po úvahe sa rozhodli pre PVC zámkovú dlažbu Fortelock Light, ktorá vďaka svojej štruktúre zabezpečí nešmykľavý povrch, ľahkú údržbu a jednoduchú pokládku. Podlaha je vysoko odolná voči úniku prevádzkových kvapalín. Systém pevných zámkov odolá aj neustálemu pohybu kolies po podlahe.

Názor klienta:

„Potreboval som v garáži nahradiť starú podlahu. Mal som dve možnosti. Buď som mohol zničiť starú a postaviť novú, lenže to by bolo všade plno prachu a ja som sa nechcel púšťať do „špinavej práce“ a okrem toho to pre mňa bolo dosť časovo náročné a ja nemám moc času. Alebo položiť nejakú odolnú, novú, na tú starú.
Takže som hľadal
podlahu s jednoduchou pokládkou, ale okrem toho som potreboval, aby keď mi v garáži kvapne olej, čo sa stáva dosť často, tak nech sa to ľahko zotrie. A ešte som potreboval, aby podlaha nekĺzala.
Našiel som váš Fortelock, položil som ho za pár hodín. Môj otec, ktorý má v garáži podobný problém a videl výsledok, už o nej rozmýšľa tiež.“

Philipp Masin, majiteľ garáže

Lokalita: Rakúsko
Plocha: 25 m2
Použitý materiál: Fortelock Light 2050 Gray
Rok realizácie: 2016

Garáž, Rakúsko

Súvisiace produkty

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku