Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Garáž Kukomio, Slovensko

„Vaša podlaha je v skutočnosti oveľa krajšia a jednoduchšia na kladenie, ako som si myslel. Môžem ju len odporúčať!“

Toto sú slová nášho spokojného zákazníka, ktorému patrí veľká vďaka za video, ktoré počas kladenia natočil. Veľmi si to vážime a sme radi, že ho môžeme zdieľať aj s ostatnými zákazníkmi.

Vďaka PVC dlaždiciam získala garáž moderný a čistý vzhľad. Výhodou je tiež odolnosť, nenáročné čistenie a hlavne to, že kladenie je také jednoduché, že si ho užijú aj deti, ako môžete vidieť vo videu. V prípade poškodenia dlaždice je možné ju vymeniť za nový kus.

Ak chcete svoju garáž ozvláštniť nejakou grafikou alebo vlastnou fotografiou, ako to urobil náš zákazník, ponúkame vám potlač dlaždíc na zákazku. Ak chcete vidieť, ako by podlaha vyzerala vo vašej garáži, použite náš vizualizér a pomocou konfigurátora si navrhnite a vypočítajte, koľko dlaždíc budete potrebovať. Ak chcete dlaždice vidieť naživo, aby ste si boli svojím nákupom naozaj istí, radi vám pošleme bezplatnú vzorku 8×8 cm.

 

Detaily realizácie:

Lokalita: Slovensko
Produkt: Fortelock Industry
Plocha: 60 m2
Dezén: Koža
Farba: Black, Graphite

Garáž Kukomio, Slovensko

Súvisiace produkty

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku