Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Garáž, ČR

Nedávno sme obdržali božiu referenciu zákazníka zo SR. Rozhodol sa podeliť o pozitívnu skúsenosť s použitím našich PVC dlaždíc Fortelock, ktoré si vybral na rekonštrukciu garáže v rodinnom dome. Výsledok stojí za to a my by sme sa radi o túto inšpiráciu podelili aj s vami.

Slová zákazníka:
Skvelá kvalita podlahy, jednoduchá a pomerne rýchla pokládka rovná sa skvelý výsledok a úplná spokojnosť!

Zákazník sa rozhodol použiť kombináciu dlaždíc šedej a čiernej farby, čo mu umožnilo vytvoriť veľmi obľúbený vzor šachovnice. Vďaka podlahe Fortelock je garáž nielen funkčná, ale aj atraktívny priestor, ktorý pôsobí veľmi moderne a dotvára celý interiér. Pri výbere materiálov na rekonštrukciu garáže hral dôležitú úlohu fakt, že naše dlaždice možno pokladať ľahko a rýchlo. Tento aspekt ocenia najmä tí, ktorí si chcú prácu urobiť sami a nemajú predchádzajúce skúsenosti s pokládkou iných podlahových krytín. Ďalšou výhodou našich PVC dlaždíc je ľahká údržba a odolnosť proti opotrebovaniu, čo je obzvlášť v garáži, veľmi dôležité.

Detaily realizácie:

Lokalita: Česká republika
Produkt: Fortelock Industry
Plocha: 20 m2
Dezén: Skin
Farba: Graphite, black

Garáž, ČR

Súvisiace produkty

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku