Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Český výrobca potravín, CZ

Renovácia pôvodnej starej a veľmi zničenej podlahy prebehla ľahko a bez prerušenia výroby aj u výrobcu cestovín. A to práve vďaka PVC dlaždiciam Fortelock Industry. Potravinársky priemysel je striktne kontrolovaný, pokiaľ ide o zdravotné a hygienické normy. Pretože údržba PVC obkladov je veľmi jednoduchá a nevyžaduje žiadne špeciálne nástroje ani prípravky, požiadavky na udržanie čistoty sú ľahko splniteľné. Prípadné problémy so vzlínaním podzemnej vody a tvorbou plesní sú minimalizované pomocou systému odvodných kanálikov, ktorý odvádza prebytočnú vlhkosť, čo pomáha vysušeniu podlahy zo spodnej strany.

Názor klienta:

Nedávno som odporučil a následne použil Fortelock vo výrobni cestovín. Ide o 24-hodinovú prevádzku. Pri pokládke Fortelocku, keďže je rýchla a jednoduchá ako puzzle, netreba obmedziť výrobu. To bola v tomto prípade najväčšia výhoda. Fortelock odporúčam namiesto epoxidu aj v prípadoch, keď je v miestnosti vlhkosť. Možno ho kedykoľvek rozobrať a po vyriešení problému opäť zložiť.

Jiří Zeman, Liate podlahy Zeman

Realizácia pre: Český výrobca cestovín
Lokalita: Česká republika
Plocha: 550 m2
Použitý materiál: Fortelock Industry 2020 Eco Black
Rok realizácie: 2015

Český výrobca potravín, CZ

Súvisiace produkty

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku