Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Autoservis, Španielsko

Aj tento autoservis dlhšiu dobu bojoval so zvýšenou prašnosťou zapríčinenou pôvodnou podlahou, ktorá bola do veľkej miery poškodená a časom zvetraná.

Navyše škvrny a znečistenia od vyliatych prevádzkových kvapalín vozidiel už nebolo možné z pôvodnej podlahy odstrániť, čo spôsobovalo drobné nehody a nevyzeralo veľmi reprezentatívne.

Aj preto sa tento autoservis rozhodol pre rekonštrukciu podlahy. Ich požiadavky boli rýchle kladenie podlahy, ktoré si zvládnu spraviť vlastnými silami bez nutnosti prerušenia prevádzky a rovnako tak jednoduchá údržba, čistenieprofesionálny vzhľad.

 

„Pôvodná dlažba nám spôsobovala veľké problémy – prach bol takmer všade, veľa času sme trávili čistením. Okrem toho priestor nepôsobil veľmi pekne. V takých priestoroch sme už nemohli ďalej fungovať. Priznám sa, že som nečakal až taký pekný výsledok. Podlaha Fortelock je pre nás ideálne riešenie.“, hovorí majiteľ servisu.

 

V rámci rekonštrukcie podlahy sa rozhodli pre obľúbené dlaždice Fortelock Industry vo farbe grey a povrchom diamant. Na zvýraznenie a oddelenie vyhradených priestorov zvolili farebné dlaždice yellow a red, ktoré navyše dotvárajú celkový profesionálny vzhľad priestoru.

 

Detaily realizácie:

Lokalita: Španielsko
Produkt: Fortelock Industry
Plocha: 120 m2
Dezén: diamant
Farba: grey, yellow, red
Individuálna potlač: nie

Autoservis, Španielsko

Súvisiace produkty

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku