Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

PVC zámková dlažba – ideálna podlaha na výstavy a veľtrhy

Zúčastňujete sa v priebehu roka výstav a veľtrhov? Ak už je vaša vystavovateľská sezóna kedykoľvek počas roka, je dobré pripraviť sa na ňu s predstihom. Tých pár dní, do ktorých vkladáme všetci dôveru môžu priniesť úspech, ale aj sklamanie. V prípade, že dizajn a inštaláciu svojej expozície nenechávate na externé firmy, ale snažíte sa ju postaviť sami, je príprava o to náročnejšia a je dobré myslieť na každý detail.

Stánok, ktorý bude lákať návštevníkov a bude 100% funkčný, vám nezaručíme. Môžeme vám však pomôcť s jeho podlahou – prenosnou dlažbou Fortelock, ktorá nezaťaží váš rozpočet vo chvíli, kedy sa počíta každé euro, odolá návalu návštevníkov, položíte si ju sami a po skončení výstavy rozoberiete a uložíte na ďalšiu. Poďme sa na ňu pozrieť detailnejšie.

Zložiť a rozložiť bez obmedzení a podľa svojich predstáv

Obyčajnú podlahu hľadá veľa ľudí, ale potreba mobilnej podlahy, ktorú možno kamkoľvek priviezť, zložiť, použiť, rozložiť a zasa odviezť, je už menej obvyklá. Niet preto divu, že sa v tomto smere málokto orientuje. Jednou z alternatív prenosnej podlahy sú aj PVC dlaždice Fortelock.

Na trhu nájdete mobilné, špeciálne určené podlahoviny na športové plochy, výstavy, tanečné sály či iné použitie. Túto cestu však skôr využijú organizácie, ktoré daný typ akcie usporadúvajú pravidelne. Ak plánujete podlahu využiť pri viacerých príležitostiach, nielen na výstavách, je lepšie kúpiť niečo univerzálnejšie. Podlaha Fortelock, okrem iných výhod, prináša práve univerzálnosť použitia. Využijete ju tak nielen počas prezentácie svojich výrobkov či služieb na veľtrhoch, výstavách či v showroomoch.

Konštrukcia podlahy

Existuje veľa druhov materiálu, ktorý môžete zvoliť či už vo forme dosky alebo dlaždíc. Na prvý pohľad malý rozdiel, no pozor na váš komfort. Pokiaľ potrebujete niečo spratné siahnite radšej po dlaždiciach, ktoré sa dajú jednoducho poskladať aj rozobrať. Kúpite si ich toľko, koľko na danú plochu potrebujete. Keď sa stane, že by ste nabudúce potrebovali pokryť iný rozmer plochy, ľahko dlaždice pridáte, alebo odoberiete. Svojim rozmerom vám pohodlne vlezú do auta alebo na paletu a pri prevoze nebudete potrebovať pomoc inej osoby.

Na základe čoho voliť vhodnosť podlahy?

Rýchlosť inštalácie

Podlahu potrebujete rýchlo zložiť a rozložiť, nie je priestor ani čas otáľať. Akonáhle veľtržná správa umožní prístup do priestorov výstaviska prichádza len pár dní a hodín na zostavenie vášho stánku. Väčšina mobilných podláh využíva systém zámkovej dlažby, podobne ako PVC dlažba Fortelock. Pri dlažbe Fortelock však nepotrebujete na položenie podlahy nič špeciálne. Vystačíte si s gumeným kladivom, ktorým dopomôžete dlaždiciam do seba zapadnúť. Na plochy okolo stien či rohy vám zas postačí obyčajný rezací nôž. Dlažbu môžete položiť rovno na drevenú či betónovú podlahu výstaviska. Dokonca tým zabezpečíte ochranu pôvodnej podlahy, ktorú návštevníci nezničia a vám nevzniknú prípadné dodatočné náklady.

Dizajn

Ak ste niekedy navštívili, alebo pravidelne navštevujete nejakú výstavu, určite ste si všimli, že niektoré firmy alebo živnostníci majú svoj stánok postavený na vlastnom podklade.

Použitie vlastnej podlahy má viacero výhod aj čo sa týka dizajnu. Môžete ňou upútať pozornosť návštevníkov, odčleniť sa od konkurencie či dokonca zladiť podlahu s vašimi firemnými farbami. Dlaždice sú vzájomne kombinovateľné.

Premiestniteľnosť dlažby

Podlaha Fortelock je ľahká a ľahko premiestniteľná, jednoducho ju rozmontujete, jednotlivé kusy zložíte na seba a keďže majú rozmer max. 51 cm x 51 cm, uložíte, kam budete chcieť.

Vysoká odolnosť

Dlažba, ktorú budete často rozoberať, prepravovať a používať na výstavách, spoločenských či iných akciách, by mala aj niečo vydržať. Počítajte s veľkou záťažou, a to nielen čo sa týka hmotnosti. Okrem toho, že na nej budú stáť stoly, stoličky, plné regály či iné ťažké veci, môže sa tiež napríklad stať, že dámy po nej budú chodiť na vysokých, tenkých podpätkoch. A ak by sa stalo, že by sa vám, alebo niektorému z návštevníkov výstavy podarilo poškodiť vašu mobilnú podlahu, riešenie je jednoduché – namiesto výmeny celej podlahy stačí nahradiť jeden poškodený kus!

Odolné zámky

Odolné by mali byť aj spoje medzi jednotlivými kusmi dlažby. Podlaha sa bude často skladať a rozoberať, na čo reaguje aj Fortelock, ktorého špeciálne navrhnuté zámky nemenia svoj tvar a vytvárajú pevné spojenie aj po dlhšom čase používania. Keďže ich zakaždým budete spájať už spomínaným gumeným kladivom, nemusíte sa báť, že by ste ich častým skladaním a rozoberaním poškodili. Podlahu preto využijete niekoľko rokov, ľahko prispôsobíte rozmeru stánku a v prípade, že by sa nejaký diel predsa len zničil, jednoducho ho nahradíte novým.

Protišmyková úprava

V neposlednom rade treba dbať na bezpečnosť. Nezáleží na tom, kde bude podlaha umiestnená. Či už budete chcieť podlahu použiť na výstave, narodeninovej oslave alebo kdekoľvek inde, pokiaľ sa na nej nebude šmýkať, máte o starosť menej. Fortelock s protišmykovou úpravou, ktorá je ideálna aj do priestorov s vysokými nárokmi, aspoň z časti zabráni prípadným nehodám.

Mobilná dlažba – ďalšie využitie

Situácií, v ktorých by sa hodilo mať so sebou kúsok podlahy, zažívate nespočetné množstvo a v niektorých momentoch by vám pevné podložie pod nohami prinieslo vyšší komfort. Výhodou mobilnej podlahy je, že ju môžete využiť nielen ako podnikateľ, ale aj ako fyzická osoba na svoje osobné účely. Okrem bežných použití, napr. ako podlaha do garáže či do dielne, nachádza Fortelock uplatnenie aj ako podlaha na rôzne spoločenské akcie.

Pri organizovaní rôznych narodeninových osláv, kedy máte prichystané veľké stany, by bola mobilná podlaha skvelým dočasným doplnkom. Stan totiž pred dažďom i priamym slnkom ochráni nielen vašich hostí, ale aj PVC dlažbu. Tá zas spríjemní pobyt v stane všetkým zúčastneným, napríklad počas státia a diskutovania pri koktejlových stoloch. Fortelock môže byť ideálnym pomocníkom tiež pri organizovaní akcií v prenajatých priestoroch, akými sú napr. kultúrne domy či telocvične. Vďaka prenosnej dlažbe premeníte tieto priestory na nepoznanie a prispôsobíte ňou atmosféru podujatia.

 

fitness_vystava_polsko.jpg cvut_vystava.jpg rozoberatelnost.jpg auto_kelly_vystava.jpg premiestnitelnost.jpg vystava_nemecko.jpg vystava_polsko.jpg

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku