Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

19. 6. 2023

PVC podlaha Fortelock pre fitness centrá a telocvične

Hľadáte ideálne riešenie pre podlahu do vášho fitness centra alebo telocvične? PVC dlažba Fortelock je skvelou voľbou, ktorá vám ponúkne vysokú odolnosť, jednoduchú inštaláciu, hygienické prostredie a estetický vzhľad za dostupnú cenu. Navyše vďaka príjemnému materiálu si užijete pohodlnejšie cvičenie na zemi.

Výhody PVC podlahy Fortelock pre fitness centrá a telocvične:

Odolnosť proti pádu činiek a záťaži cvičebných strojov

PVC dlaždice Fortelock sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je odolný proti nárazom aj dlhodobej záťaži. To zaručuje dlhú životnosť podlahy aj pri intenzívnom používaní vo fitness centrách a telocvičniach.

Podlahy vo fitness centrách či posilňovniach bývajú často vystavené značnému zaťaženiu, ktoré spôsobujú činky, ťažké stojany a ďalšie vybavenie, ako sú rotopedy, posilňovacie veže alebo trenažéry. Ak je činka upustená na keramickú alebo betónovú dlažbu, môže dôjsť k jej poškodeniu a následnému vzniku prasklín. Betónová podlaha sa môže pod náporom začať mrviť, čo nie je len esteticky nevyhovujúce, ale tiež spôsobuje prašnosť. Pokiaľ plánujete otvoriť fitness centrum alebo posilňovňu v priestore s už existujúcim podlahou a nemáte záujem investovať do jej rekonštrukcie, efektívnym a rýchlym riešením je položenie druhej vrstvy podlahy, ktorá ochráni pôvodný povrch. Podlaha Fortelock je ideálnym riešením na zakrytie staršej podlahy, s ktorou už nie ste spokojní. Počas jedného dňa môžete obnoviť vzhľad vášho fitness centra či posilňovne bez nutnosti použitia náradia alebo najímania remeselníkov.

Na cvičenie s činkami a ťažkými strojmi odporúčame: Fortelock Industry

Jednoduchá inštalácia bez nutnosti obmedziť prevádzku

Dlaždice sa ľahko skladajú do seba pomocou zámku typu „puzzle“, takže inštaláciu zvládnete rýchlo a bez nutnosti lepenia. Tým pádom môžete vykonať inštaláciu aj počas nočných hodín alebo víkendu bez toho, aby ste museli obmedziť prevádzku fitness centra.

Hygienické prostredie vďaka ľahkej dezinfekcii

PVC materiál sa dobre dezinfikuje a udržuje hygienické prostredie, čo je obzvlášť dôležité v priestoroch, kde dochádza ku kontaktu s potom a baktériami. Podlaha je tiež ľahko udržiavateľná a je možné ju jednoducho vyčistiť. Odporúčame na čistenie a údržbu podlahovín použitie prostriedkov značky Dr. Schutz.

Príjemný materiál na cvičenie na zemi

Dlaždice sú príjemné na dotyk a nechladia, čo spríjemňuje cvičenie na zemi, napríklad pri joge alebo pilates. Na cvičenie v domácnosti odporúčame: Fortelock Industry, Fortelock XL alebo novinku Fortelock Business

Demontovateľnosť dlaždíc pre nové priestory

Ak sa rozhodnete presťahovať svoje fitness centrum alebo telocvičňu do nových priestorov, môžete jednoducho demontovať dlaždice a znova ich použiť.

Organizácia priestoru pomocou farieb

Dlaždice Fortelock ponúkajú širokú škálu farieb, ktoré vám umožnia ľahko organizovať priestor na cvičenie podľa jednotlivých aktivít alebo tréningových zón.

Logo vášho fitness štúdia na dlaždiciach

Pre ešte lepšiu propagáciu vášho fitness centra či posilňovne si môžete nechať na vybrané dlaždice vytlačiť logo. Potlač dlaždíc vykonávame pomocou najmodernejšej technológie tlače, ktorá zaručuje kvalitu farby a neobmedzené možnosti. Vyberať si môžete zo štandardných potlačí, ktoré máme v ponuke (potlač GRANIT) alebo si môžete vymyslieť vlastný dizajn (potlač CUSTOM).

Nákup a doprava PVC podlahy Fortelock

Pre ľahký nákup podlahy využite online konfigurátor, kde si navrhnete vlastný design podlahy vášho fitness centra alebo telocvične. Pre individuálnu ponuku do väčších priestorov sa obráťte na zákaznícku linku. Získajte vzorku zadarmo alebo si zapožičajte časť podlahy na vyskúšanie pred nákupom.

Zvoľte PVC dlažbu Fortelock pre svoje fitness centrum alebo telocvičňu a užite si odolnú a esteticky atraktívnu podlahu, ktorú ľahko zvládnete inštalovať sami.

Vhodné produkty pre konkrétne aplikácie:

Vybrali ste si pre svoje fitko, posilňovňu alebo domácnosť podlahu Fortelock, ale nie ste si istí, akú zvoliť farbu a dezén? Objednajte si vzorky dlaždíc Fortelock 8×8 cm.

Výhody podlahy Fortelock oproti iným dlažbám

  • Tlmí vibrácie
  • Tlmí došľap a dopad predmetov
  • Tepelne izoluje
  • Možno ju ľahko vytrieť a očistiť
  • Poškodený diel je možné jednoducho vymeniť
  • Fortelock dlažbu možno potlačiť nápisom alebo logom
  • Pokládku je možné uskutočniť bez podlahárov
  • Systém umožňuje kombináciu dezénov a farieb
  • Je zdravotne nezávadná
  • Nekĺže

Fortelock na YOUTUBE

Sledujte Fortelock YouTube kanál, kde pravidelne pridávame nový obsah. Zaujímať váš môže:

3 pepek6 1200x628

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku