Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

NOVINKA – PVC dlaždice Fortelock v nových farbách ECO Blue a ECO Brown

Uvažujete o tom, ako oživiť svoj priestor a zároveň podporiť udržateľnosť? Prichádzame s riešením v podobe PVC dlaždíc Fortelock ECO, ktoré vyrábame z recyklátu. Doteraz sme ponúkali dlaždice vo farbe čiernej ECO Black a sivej ECO Grey a na začiatku roka k nim pribudla farba svetlosivá ECO Light Grey. Keďže sú tieto dlaždice veľmi obľúbené a často ste sa pýtali na iné farby, rozhodli sme sa ponuku rozšíriť o dva najžiadanejšie varianty, a to modrý ECO Blue a hnedý ECO Brown.

https://www.fortelock.sk/produkt/dlazdice-xl/

Dlaždice sú ideálne pre garáže, dielne, fitnescentrá, výrobné haly a sklady. Sú vyrobené s ohľadom na ekologickú udržateľnosť, takže môžete zmeniť svoj priestor bez toho, aby ste zaťažovali planétu. Vďaka novým inovatívnym farbám môžete navzájom kombinovať viac farieb a dizajn interiéru tak prispôsobiť vlastným potrebám. Pomôže vám s tým napríklad náš konfigurátor, s ktorým naplánujete celú podlahu a rovno uvidíte, koľko dlaždíc na to budete potrebovať.

Okrem toho, kladenie je veľmi jednoduché a rýchle. Bez ohľadu na to, či ste odborník alebo začiatočník, podlahu zvládnete bez problémov klásť sami. Pomôžu vám v tom návody na kladenie:

Či už potrebujete prekryť starú dlažbu, alebo len chcete nový vzhľad svojho priestoru, zvoľte naše dlaždice, ktoré sú na tento účel ideálne.

Výhody PVC dlaždíc Fortelock ECO:

  1. Ekologické prevedenie – Náš produkt je navrhnutý tak, aby šetril prírodu a prispieval k zlepšeniu životného prostredia.
  2. Vysoká odolnosť – Naše PVC dlaždice Fortelock ECO sú odolné voči vysokému zaťaženiu, takže vydržia aj v najnáročnejších prostrediach.
  3. Jednoduchá inštalácia – Bez ohľadu na vaše zručnosti môžete tieto dlaždice ľahko klásť sami.
  4. Personalizácia – Pomocou nášho konfigurátora si môžete naplánovať celú podlahu a vytvoriť tak jedinečný vzhľad.
  5. Cena – Napriek vysokej kvalite a odolnosti ponúkame naše dlaždice za veľmi prijateľnú cenu.

Podrobnejšie technické informácie nájdete v technickom liste.

Nové farby ponúkame pre nasledujúce produktové rady:

1080x1920_SK

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku