Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Prevádzky s vysokozdvižnými vozíkmi

Pokiaľ vo svojej prevádzke používate vysokozdvižný vozík a chcete mať krásnu a bezpečnú podlahu, sú skvelou voľbou dlaždice Fortelock Industry. Nielen že krásne vyzerajú, môžete si vybrať zo širokej škály farieb a z niekoľkých dezénov, ale zvyšujú v prevádzkach bezpečnosť práce a sú špeciálne navrhnuté tak, aby vydržali pravidelnú záťaž práve vysokozdvižných vozíkov.

Bezpečnosť
Ich hlavnou výhodou je možnosť vďaka farebnej kombinácii vytvoriť rozdelenie priestoru do bezpečnostných zón, alebo vytvorenie trás, po ktorých sa vysokozdvižné vozíky pohybujú. Použitie dlaždíc pre tieto účely je trvalé a nie je nutné podlahu natierať farbou alebo na ňu lepiť výstražné pásky ako u iných typov povrchov. V prípade potreby možno dlaždice tiež vymeniť, alebo preskladať a zóny či trasy tak ľubovoľne upraviť.

Technické parametre
Dlaždice Industry sú hrubé 7 mm a ich tvrdosť je 92 ± 3 Shore A. Sú vhodné pre priemyselné použitie triedy záťaže 42, 43 a vysokozáťažové skladovanie, teda práve pre prevádzky s vysokozdvižnými alebo paletovými vozíkmi.

Záťaž, ktorú podlaha vydrží je naozaj vysoká:
• pre štvorkolesové vysokozdvižné vozíky s gumovými pneumatikami je to až 5 500 kg
• pre Retraky s tvrdými kolesami je to až 4 200 kg
• pre paletové vozíky na tvrdých kolesách je to až 1 800 kg

Tieto hodnoty sa môžu v rôznych prípadoch líšiť a pre ich dosiahnutie môže byť potrebné podlahu k podkladu fixovať alebo ju podlepiť, čo ich odolnosť ešte zvýši. Podrobnosti sa dočítate v technickom liste, kde sa dozviete aj naše ďalšie rady a tipy.

Za kvalitou a odolnosťou podlahy si stojíme a dávame na ňu záruku až 12 rokov.

vozik (1)

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku