Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Potrebujete novú podlahu do prenajatých priestorov či mobilnú podlahu?

Kto by si rád neupravil priestor okolo seba presne podľa svojich predstáv? V prenajatých budovách to však nie je také ľahké. Nábytok či dielenské zariadenia si môžete vziať so sebou, ale investovať do podlahy alebo stien, keď budete musieť priestory zase opustiť, nie je ideálne. PVC dlažba Fortelock všetko mení.

Mobilné podlahy môžete skladať a znova rozoberať

Rýchly, funkčný a vizuálne atraktívny – taký je Fortelock, mobilná dlažba, ktorou s ľahkosťou vytvoríte novú alebo prekryjete starú podlahu. Zaujíma vás, prečo je v komerčných priestoroch, showroomoch, na výstavách či v skladoch teraz tak populárny? Odpoveď je v skratke jednoduchá: nainštalujete, použijete, spätne rozoberiete a odveziete. Ak bude treba, vydrží vám táto prenosná podlaha praktiky navždy. Vždy, keď sa budete musieť sťahovať, jednoducho ju rozoberiete, uložíte napríklad na paletu a nainštalujete inde. Dokonca na to nie sú potrebné žiadne špeciálne zručnosti.

Zvoliť môžete nielen jednofarebné dlaždice, ktoré sa svojim vzhľadom hodia do technických priestorov, ale tiež dlaždice s dekorom s imitáciou dreva či kameňa. Zútulníte tak akúkoľvek predajňu, showroom alebo spoločenský sál.

Ideálna podlaha do prenájmu

Vylepšiť si prenajaté priestory a pritom byť schopný vrátiť ich po čase do pôvodného stavu je častokrát tvrdým orieškom. Pretože sa dielce vyrábajú v najrôznejších farbách, môžete podľa chuti experimentovať a tvoriť z nich zaujímavé vzory. Podlahu však môžete celú položiť aj v obľúbenom odtieni. V prípade, že sa zmení dizajn vašej prevádzky, podlaha sa jednoducho môže zmeniť s ním a hrať firemnými farbami. Po ukončení prenájmu podlahu rozoberiete a zbalíte so sebou.

Zámková dlažba, ktorá chráni pôvodný povrch

Máte v prevádzke novú betónovú podlahu chceli by ste, aby vám vydržala čo najdlhšie? Musíte ju chrániť. A ide to jednoducho. Na podlahe Fortelock je sympatické, že ide o variantu, s ktorej montážou si poradí i laik. Na výmenu podlahy nie je potrebné volať si pomoc. Firmy môžu jednoducho využiť voľné kapacity vlastných pracovníkov, čo sa priaznivo prejaví na konečnom účte za novú podlahu. Dlažba je navrhnutá na voľné položenie, preto s ňou s ľahkosťou prekryjete existujúcu podlahu, ktorá tak nebude podliehať mechanickému poškodeniu. Ak dôjde k poškodeniu niektorého dielu, bez problémov ho vymeníte za iný. Nemusíte rozkladať celú podlahu ani zastavovať prevádzku.

A ten vzhľad – aj po rokoch!

Fortelock vás poteší živými farbami, ktoré časom nezblednú a tiež kvalitou materiálu a spracovaním. Zámky výliskov do seba dokonale zapadajú, pričom časté skladanie a rozkladanie nemá na pevnosť zámkov a kvalitu dlaždíc príliš negatívny vplyv! Hodia sa preto napríklad do miestností, kde je podlaha často namáhaná.

Príkladom môžu byť showroomy či garáže automobiliek, kde musí dlažba odolať nielen záťaži, ale aj rolovaniu kolies či úniku kvapalín. Práve preto si Fortelock obľúbila aj nemecká BMW! Vo výrobných priestoroch našiel Fortelock uplatnenie napríklad u výrobcu vzduchotechniky DencoHappel. Vďaka pevnosti zámkov a ľahkej údržbe siahajú po tejto alternatíve aj športové haly. Nájdete pre ňu využitie aj vo vašom podnikaní?

IMG_5028-1.jpg

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku