Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Pomáhame s obnovou planéty

Riaditeľ a majiteľ našej spoločnosti Fortemix Adam Milata tvrdí, že cieľom podnikania nie je len zisk, ale predovšetkým aktívna zodpovednosť voči spoločnosti a planéte.

A že to nie sú len slová potvrdzujeme okrem iného spoluprácu so združením Eden reforestation project. To si dalo za cieľ obnovu lesov v rôznych kútoch sveta. Momentálne pôsobí v ôsmich krajinách a vysadilo už takmer 600 miliónov stromov. Zároveň na prácu najímajú miestnych obyvateľov žijúcich v chudobných komunitách, ktorí takto dostanú možnosť dôstojnej obživy. Týmto vytvára dokonalý kolobeh, ako pomôcť nielen prírode, ale aj obyvateľom danej krajiny. Viac informácií môžete nájsť na https://edenprojects.org/

A ako výsadba stromov súvisí s podlahou, ktorá sa vyrába v blízkosti Ostravy? Firma Fortemix sa zaviazala, že za vyrobený 1 m2 dlaždíc venuje sumu na sadenicu (strom). Majiteľ firmy si vybral oblasť v Nepále. Takto vyrastie nová zalesnená oblasť s takmer 750 000 novými stromami. Vďaka tomu nájdu prácu desiatky obyvateľov, čo v týchto končinách nie je vôbec jednoduché.

Z tohto príbehu je vidieť, že ak máte chuť, víziu a predovšetkým srdce, môžete sa podieľať na obnove našej planéty a pomôcť obyvateľom chudobných oblastí odkiaľkoľvek.

_vysazeny_strom_FB_CZ_2 – obnovený

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku