Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Podporujeme mladých hasičov SDH Paskov

V rámci firemného programu FORTEGRANT na podporu neziskových organizácií v našom regióne sme podporili aj Hasičský zbor Paskov.

Rok 2022 bol pre tím mladých hasičov z Paskova skutočne výnimočný, plný nových zážitkov a aktivít. Zúčastnili sa viac ako 40 rôznych podujatí, ktoré zahŕňali súťaže, jednodňové a viacdňové výlety.

SDH Paskov je otvorený pre deti všetkých vekových kategórií. Podarilo sa im vytvoriť jedno mini družstvo, dve skupiny mladších hasičov a dve družstvá starších hasičov.

Hlavnú časť programu mladí hasiči a ich tréneri venovali tréningom a súťažiam. Ako každý rok sa družstvá zúčastnili na Moravskosliezskej lige mladých hasičov, kde sa im podarilo dosiahnuť skvelé výsledky. Počas súťažnej sezóny sa zameriavali na zdokonaľovanie svojich športových zručností, ale aj počas zimy mali nabitý program. Organizovali hry, pečenie vianočného cukrovia, tematické nocovanie v hasičskej zbrojnici a výlety do bazéna, na trampolínu či lezeckú stenu.

Týmito podujatiami sa však činnosť paskovských hasičov nekončila. Každoročne sa deti a vedúci tešia na niekoľko dobrodružných dní pod stanom v Jakartovických lomoch, kde si užívajú kúpanie, hry a výrobu vlastného jedla. Ďalším spestrením bolo splavovanie rieky Lužnice koncom leta, kde si mladí hasiči užili veľa zábavy. Navštívili aj chatu na Hornej Bečve.

Sme radi, že sme mohli aspoň trochu prispieť k realizácii niektorých aktivít v roku 2022.

Jakartovice_2022_mini 217_1 Luznice_2022 692_1

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku