Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Ako opraviť podlahu v autoservise?

Väčšina autoservisov má betónovú podlahu, ktorá je lacná, mala by byť odolná a dlhodobá. V priebehu rokov ale môže začať betónová podlaha praskať. Praskliny spôsobujú nielen prašnosť, ale je ich treba opraviť, aby sa zabránilo ich šíreniu a väčšiemu poškodeniu.

Takú podlahu potom nie je ľahké opraviť, pretože býva zaolejovaná a popraskaná. Preto na nej nebudú dlho držať nátery a väčšinou ani stierka a dlažba. Jednou z možností je teda znovu podlahu vybetónovať. Tak získate opäť novú podlahu, ale stojí to čas, odstávku a nemalé peniaze.

Druhou možnosťou opravy je položiť vysokoodolnú dlažbu Fortelock. Pokládku plastovej dlažby zvládnete sami a za zlomok času. Nepotrebujete remeselníkov, nakupovať dodatočný materiál, či zložito odstraňovať, alebo upravovať pôvodný podklad. Pokiaľ je podlaha rovná, stačí ju pred pokládkou zamiesť a zbaviť nečistôt. Dlažba Fortelock naviac odolá vysokej mechanickej záťaži aj technickým kvapalinám, jednoducho sa inštaluje aj po častiach mimo prevádzkovej doby. Protisklzové dezény a  izolačná funkcia dlaždíc spríjemní prácu pod vozidlom a zníži hlučnosť. K vysokej odolnosti PVC dlažby Fortelock sa tiež viaže dlhodobá životnosť, ktorá je až 25 rokov!

Viac o použití dlažby Fortelock sa dozviete tu.

Autoservis_1080x1080_FB_SK_bez

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku