Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Na čo myslieť pri výbere podlahy do garáže pre tuningové auto?

Garáž pre nadšencov tuningových áut musí vydržať mnoho a najviac dostáva zabrať jej podlaha. Aké hrozby garáž ohrozujú?

Rozliaty olej

Motorový olej a palivo podlahu nenávratne ničia. Je takmer nemožné vyčistiť betónovú podlahu od oleja, pretože sa do nej vpije a vytvorí škvrny. Tie sú nielen škaredé, ale tiež môžu spôsobiť problém pri rekonštrukcii podlahy. Na mastnú podlahu sa totiž zle chytá ďalšia vrstva betónu. Riešením je položiť na betón podlahu Fortelock, ktorá je odolná voči chemikáliám a olej sa do nej nevpije.

Vnesená voda

Možno si to neuvedomujete, ale do garáže si na aute donášate veľa vody. Tá sa môže vypariť, ale dosť jej stečie na podlahu, kam sa vpije a postupne narúša konštrukciu garáže. Našťastie podlaha Fortelock vodu prepúšťa len čiastočne, každý diel má navyše systém odvodových kanálikov, ktoré pomáhajú vodu odpariť.

Padajúce náradie

Pri opravách najrôznejšieho druhu sa môže stať, že vám z ruky vypadne nejaký nástroj. Pokiaľ je to malý imbusový kľúč, nič sa nedeje. Ak však pri povoľovaní hrdzavej šróby na zem spadnú tiež kliešte, môžu napríklad keramickú dlažbu úplne rozbiť. PVC podlaha Fortelock sa nerozbije, môže sa na nej vytvoriť šrám, ten ale z väčšej diaľky nepôjde skoro vôbec poznať. A pokiaľ bude viditeľný, stačí poškodenú dlaždicu vymeniť.

Brzdiace auto

Nestala sa vám žiadna z vyššie popísaných nehôd? Aj napriek tomu sa podlaha v garáži opotrebí. Najskôr si to možno všimnete v mieste rozjazdu a brzdenia auta. Jazdná dráha po nejakej dobe pôjde vidieť, pretože je viac namáhaná – čo s tým? Časť opotrebovanej betónovej alebo keramickej podlahy nevymeníte – vždy budete musieť draho rekonštruovať celú podlahu. S podlahou Fortelock stačí jednoducho vymeniť iba jeden opotrebovaný diel za nový.

Ako znížiť škody?

Do garáže si zaobstarajte PVC podlahu Fortelock. Vyberte si z variantov Fortelock Light a Invisible, ktoré sú určené pre strednú záťaž a perfektne sa hodia do súkromných garáží. Ak chcete ešte väčšiu výdrž, siahnite po rade Industry, ktorá zvládne tú najvyššiu záťaž.

Každá z týchto podláh vám pomôže jednoducho predísť starostiam plynúcim z hrozieb, ktoré podlahu v garáži denne ohrozujú. Ušetríte tak peniaze a čas teraz i v budúcnosti.

tuning_1080x1080_FB_SK_bez

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku