Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Podlaha do fitness centra

Naše podlahy nie sú vo fitness centrách žiadnou novinkou. Svedčí o tom spokojnosť našich zákazníkov aj rastúca obľúbenosť v ich využívaní. Pýtate sa, prečo to tak je a v čom je naša podlaha taká výnimočná?

Najväčšími benefitmi sú pokládka, vzhľad a odolnosť. Poďme sa na tieto výhody pozrieť podrobnejšie.

Pokládka

Naše dlaždice sa môžu ukladať na čistý, pevný a rovný povrch. Ak podlaha nie je nejak výrazne poškodená, stačí ju pozametať a pokládka môže začať. Pri fitness centrách je typické veľké množstvo ťažkého vybavenia a strojov. S našimi dlaždicami máte tú výhodu, že stroje nemusíte odkladať. Stačí ich nadvihnúť alebo nakloniť a s dlaždicami sa pod ne pohodlne dostanete. Nie je nutné na dlho uzatvárať prevádzku, ani si objednávať na položenie špeciálnu firmu, čo oproti konkurenčným podlahám výrazne znižuje náklady spojené s pokládkou.

Vzhľad

Veľkou výhodou je moderný vzhľad, ktorý dodávajú PVC dlaždice fitness centru. Vďaka výberu z niekoľkých farieb a dezénov a vďaka možnosti dlaždice rôzne skombinovať a zostaviť máte široké možnosti prispôsobiť finálny vzhľad Vašim požiadavkám. Zároveň môžete veľmi ľahko rozčleniť priestor do jednotlivých kategórií a sekcií, čo je veľmi užitočné nielen z hľadiska orientácie, ale aj bezpečnosti.

Odolnosť

Naša podlaha do fitness centra Vám zaručí predovšetkým odolnosť proti poškodeniu ťažkými predmetmi. Veľmi dobre a ľahko sa udržiava, nedržia sa na nej pachy ani škvrny od tekutín a v porovnaní s inými podlahami je hygienickejšia. Je príjemná pri cvičení na podlahe, pretože dobre izoluje od studeného podložia a tiež tlmí hluk.

fitko_1080x1080_FB

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku