Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

MH Ondrášek oslavuje 20 rokov existencie

V minulom týždni sme sa osobne stretli s vedením mobilného hospicu Ondrášek, ktorý sa stará o nevyliečiteľne chorých a ktorý už niekoľko rokov intenzívne podporujeme v rámci firemného programu na podporu neziskových a všeobecne prospešných spolkov Fortegrant. A čo všetko robí MH Ondrášek?

Stará sa o nevyliečiteľne chorých dospelých aj deti, aby mohli stráviť svoje posledné dni v živote dôstojne a DOMA.

Poskytuje špecializovanú mobilnú paliatívnu starostlivosť na území MSK kraja. Starostlivosť zaisťuje multidisciplinárny tím zložený z lekárov, zdravotných sestier, sociálnych pracovníkov, psychológov a duchovných. Sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Okrem domácej starostlivosti prevádzkujú Detský hospicový stacionár, požičovňu pomôcok, odborné sociálne poradenstvo, poradňu pre pozostalých a vzdelávanie.

A hlavne v roku 2024 Ondrášek oslavuje 20 rokov starostlivosti o nevyliečiteľne chorých. Podporiť ich môžete finančne alebo v rámci dobrovoľníctva. Každá koruna či ruka dobrá! https://www.mhondrasek.cz/podporte-nas

ondrasek_1080x1080 leden

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku