Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

K luxusnému tuningu patrí luxusná podlaha

Nech už sa tuningom zaoberáte akokoľvek – svojpomocne alebo v amatérskych, či profesionálnych dielňach, ako milovník tuningu musíte mať pre svoje luxusné auto aj luxusnú garáž. Tá sa nezaobíde bez prvkov, ktoré dodávajú garáži štýlový vzhľad a základom takej garáže je krásna podlaha.

Naše podlahy Fortelock sú pre tieto účely ako stvorené. PVC dlaždice môžete rôzne farebne kombinovať a vytvárať tak na podlahe štruktúry podľa vlastného vkusu. Podlahu môžete štýlovo zladiť s vaším autom a čerešničkou na torte je možnosť potlačiť podlahu ľubovoľnou grafikou – či už preferujete značku alebo fotku vášho auta.

Podlaha je odolná, tlmí prípadný hluk, veľmi dobre sa udržiava a veľkou výhodou je tiež možnosť výmeny jednotlivých dielov v prípade nechceného poškodenia. Ak milujete realizáciu úprav vášho auta, oceníte aj vlastnú realizáciu podlahy Fortelock. Tá sa ukladá veľmi ľahko a na svoje dielo budete pyšný rovnako ako na svojho „motorového miláčika“.

Pozrite si našu ponuku Fortelock Industry, ktorá sa do vytuningovaných garáží hodí najviac!

tuning_1080x1080_FB_SK_bez

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku