Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Hľadáte vhodnú podlahu do garáže pre tuningové auto?

Garáž pre milovníkov tuningových áut musí vydržať veľa a najviac dostáva zabrať jej podlaha.

Garážová podlaha musí spĺňať niekoľko základných parametrov, vďaka ktorým môže v daných priestoroch dobre slúžiť. V prvom rade by mala disponovať odolnosťou, dlhou životnosťou, ale tiež musí odolávať vysokej záťaži a ideálne byť ľahká na údržbu. Akú variantu podlahy do garáže teda zvoliť?

Často používanou a obľúbenou variantou sú podlahy z epoxidovej živice alebo polyuretánové nátery. Niektorí ľudia volia do svojich garáží zámkovú dlažbu alebo kamenné koberce. Ich pokládka a údržba sú pomerne zdĺhavé a zložité.

Dlaždice Fortelock sa vyznačujú odolnosťou voči chemikáliám a oderu, odolnosťou proti opotrebeniu, odolnosťou voči záťaži. Poskytujú tepelnú a zvukovú izoláciu a sú veľmi jednoduché na údržbu a čistenie povrchu. Odolný systém zámkov, ktoré sú veľmi tesné, zaručuje, že sa pod podlahu môže dostať iba minimálne množstvo vody. Dlaždice disponujú kanálikmi AirFlow, ktoré zabezpečujú odvetrávanie. Pod dlažbou teda nedochádza k zahnívaniu či zápachu.

Jednou z predností PVC dlažby Fortelock je možnosť výmeny jednotlivých dlaždíc, bez potreby demontovať celú podlahu. Jednoducho vyberiete poškodenú dlaždicu a nahradíte ju novou.

auto_a3_optimized

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku