Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Dlaždiciam Fortelock neublížite, ani keby ste cez ne prešli tankom. A to doslova!

Vyberáte novú podlahu do garáže, dielne, kancelárie alebo do výroby? Obstaranie podlahovej krytiny prináša nemalý zásah do rozpočtu, ale s našimi PVC dlaždicami Fortelock chybu neurobíte. Aj napriek počiatočným vyšším nákladom.

Podlaha musí slúžiť veľa rokov, mala by byť atraktívna, ale aj odolná a vydržať veľkú záťaž. A to všetko naša podlaha spĺňa. Dlaždice Fortelock majú prvotriedny systém zámkovej PVC dlažby. Je možné ju položiť na nové aj staré podklady. Vyniká vysokou odolnosťou proti opotrebeniu a vyznačuje sa chemickou odolnosťou a dlhodobou stabilitou. Izoluje teplo aj zvuk a pokládku môžete realizovať aj bez nutnosti prerušenia bežnej prevádzky.

Hodí sa ako do garáží, kancelárií, obchodov, ale zároveň odolá vysokej prevádzkovej záťaži vo výrobe alebo autoservise. Skvele zapadne do kaviarne, detskej herne alebo do autosalónu. Je jednoduchá na údržbu a bezpečná pri chôdzi. A v neposlednom rade si ju môžete položiť úplne sami za pár hodín s minimom náradia.

Podlahový systém Fortelock si poradí aj s tankom! Môžete sa presvedčiť.

1080x1080_novinka_web

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku