Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Podlaha do posilňovne: PVC dlaždice Fortelock

Cvičenie a udržiavanie zdravého životného štýlu sú kľúčom k našej fyzickej a duševnej pohode. Či už ide o silový tréning, kardio tréning alebo tímové športy, prostredie, v ktorom tieto aktivity vykonávame, má zásadný význam pre našu motiváciu aj bezpečnosť. Kľúčovým prvkom každej telocvične, fitnescentra alebo posilňovne je nepochybne podlaha, ktorá musí nielen odolávať veľkej záťaži, ale aj zaisťovať bezpečný pohyb počas cvičenia. PVC dlaždice Fortelock sú ideálnym riešením, ktoré spĺňa všetky tieto požiadavky a zároveň umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu bez nutnosti prerušenia prevádzky.

Odolná podlaha do posilňovne a bezpečnosť na prvom mieste

Podlahu do telocvične je potrebné vyberať s rozmyslom. Musí nielen odolávať ťažkým strojom a závažiam, ale aj poskytovať dostatočnú trakciu na bezpečný pohyb. PVC dlaždice Fortelock sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti opotrebovaniu a majú protišmykový povrch, čo zaručuje bezpečnosť pri každom cviku.

Jednoduchá a rýchla inštalácia

Jednou z hlavných predností dlaždíc Fortelock je jednoduchosť a rýchlosť kladenia. Podlahu do posilňovne je možné renovovať doslova cez noc, čo je ideálne pre priestory s vysokou návštevnosťou, kde nie je možné prerušiť prevádzku na dlhší čas. Dlaždice sa ľahko spájajú pomocou zámku typu puzzle a nevyžadujú lepenie ani špeciálny podklad, čo výrazne urýchľuje celý proces inštalácie. Lepenie odporúčame len v miestach s veľkými výkyvmi teplôt alebo na miestach, kam dopadajú slnečné lúče. Pozrite sa, ako ľahko kladenie podlahy v posilňovni prebieha – video.

Flexibilita a dizajn

PVC dlaždice Fortelock sú k dispozícii v rôznych farbách a dizajnoch, čo umožňuje vytvoriť esteticky príjemné prostredie. Najmä v posilňovniach oceníte možnosť opticky rozdeliť priestor na niekoľko častí. Návštevníci sa tak ľahšie zorientujú a zvýši sa bezpečnosť. Okrem toho, ak sa poškodí jedna dlaždica, možno ju ľahko a rýchlo vymeniť bez nutnosti rekonštrukcie celej podlahy.

Ekonomická efektivita a starostlivosť

Investícia do kvalitnej podlahy sa z dlhodobého hľadiska oplatí. PVC dlaždice Fortelock sú vďaka vysokej odolnosti a jednoduchej výmene poškodených dielov ekonomicky efektívnym riešením. Náklady na údržbu sú minimálne, čo šetrí nielen peniaze, ale aj čas. Podlaha sa tiež ľahko udržiava, čo je obzvlášť dôležité pre podmienky cvičebných priestorov. Ak vás zaujíma, aké čistiace prostriedky používať a ako vykonávať údržbu, prečítajte si 6 tipov pre dokonale čistú podlahu.

Fortelock – ideálna podlaha do posilňovne

Vyberať podlahu do posilňovne alebo fitnescentra vzhľadom na náročné podmienky a potrebu flexibilnej rekonštrukcie je teraz jednoduchšie vďaka PVC dlaždiciam Fortelock. Tieto podlahy ponúkajú kombináciu odolnosti, bezpečnosti, estetiky a ekonomickej efektivity, ktorá je pre moderné športové zariadenia nevyhnutná. Presvedčte sa sami o výhodách podláh Fortelock a urobte zo svojej posilňovne miesto, kam sa ľudia budú radi vracať.

Odporúčané typy dlaždíc do posilňovne a fitnescentra:

Viac o výhodách Fortelock pre šport a fitness sa dozviete tu.

Ak aj vy uvažujete o dlaždiciach Fortelock pre vašu posilňovňu a chceli by ste materiál vidieť na vlastné oči, požiadajte o VZORKU dlaždice.

S plánovaním podlahy vám pomôže náš konfigurátor alebo vizualizér.

Ak potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať.

Fortelock

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku