Kvetinárstvo

PVC dlažba Fortelock sa uplatní aj v takých krásnych priestoroch, ako je kvetinárstvo. Nielenže ako krytina dokonale zdôrazní celkový dojem, ale spĺňa aj požiadavky na funkčnosť. Kvety potrebujú vlhkosť, tá však môže byť základom pre tvorbu plesní na podlahe a okolitých stenách. Vďaka systému odvodných kanálikov, ktoré zabezpečujú vetranie podlahy zo spodnej strany, sa tvorbe plesní predíde. Dlažba Fortelock svojou ľahkou a rýchlou pokládkou umožnila realizovať rekonštrukciu v krátkom čase a neobmedzil sa tak chod predajne.

Názor klienta:

Potrebovali sme rýchle riešenie pre veľmi poškodenú betónovú podlahu. Dôležitou požiadavkou bolo, aby výsledný povrch zniesol časté zaťaženie vozíkmi s väčším nákladom
Okrem toho si môžeme dovoliť predajňu zavrieť max. 2 dni v roku, takže sme potrebovali, aby podlaha bola hotová v čo
najkratšom čase. Vďaka tomu, že sme Fortelock mohli vyskúšať na najviac frekventovanom mieste, rozhodli sme sa jednoznačne za.
Teraz, okrem kvality dlaždíc aj pri vysokom zaťažení a možnosti pokládky bez prerušenia našej práce, vidíme aj ďalšie výhody. Podlaha sa
nešmýka a keby sa poškodila jedna dlaždica, je ju možné okamžite vymeniť.
Hoci pri prvej kalkulácii nás stálo viac peňazí, ale keď sme si spočítali, koľko by nás vyšlo prerušenie našej práce a keď vidíme ďalšie prednosti, sme maximálne spokojní a zvažujeme položiť Fortelock aj do druhej časti predajne.

  1. Barcai, vedúci prevádzky
Detaily realizácie
LokalitaBratislava
Plocha500 m2
Použitý materiálFortelock Industry 2020 Graphite
Rok realizácie2014

Máte záujem? Napíšte nám…