Potrebujete poradiť s výberom dlažby do vášho priestoru? Volajte zákaznícky servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v čase od 6:00 - 15:00.
VZORKA ZADARMO

Spomínate si na túto referenciu?

Po pár mesiacoch od realizácie pokládky zákazníka na Slovensku sme sa spýtali na pár otázok ohľadom spokojnosti s podlahou Fortelock. Prečítajte si, ako je zákazník spokojný s podlahou, a ako sa o ňu stará.

• Od pokládky ubehlo už niekoľko mesiacov. Ako ste s podlahou spokojný?
Musím povedať, že som s podlahou zatiaľ veľmi spokojný. Podlahu Fortelock som zvolil do garáže vo farebnej kombinácii, ktorá ladí k môjmu autu. Prial som si dizajnovú podlahu, ktorá bude odolná a ľahká na pokládku. Všetko toto Fortelock splnil pri výbere a stále spĺňa.

• Podlahu ste si položil sám. Ako spomínate na realizáciu?
Podlahu som pokladal sám. Išlo to naozaj rýchlo a všetko bolo v pohode. Kladenie zabralo zhruba pár hodín. K pokládke som potreboval len pár základných vecí. Nožík, meter, fixu na zaznačenie odrezkov. Tým, že som nemusel opravovať ani penetrovať pôvodnú dlažbu, to bolo naozaj ľahké.

• Ako by ste zhodnotil odolnosť?
Odolnosť mi zatiaľ vyhovuje. Neobjavil sa žiadny problém, a to podlahu v garáži celkom zaťažujem. Som milo prekvapený.

• Čo údržba a čistenie?
Údržba je jednoduchá. Podlahu čistím mopom za použitia vody a čistiaceho a konzervačného prípravku. Je to bez problémov.

• Je niečo, čo by ste dnes urobil inak?
Neurobil by som inak nič. Výber farby a dezénu som pred nákupom starostlivo zvážil, takže spokojnosť.

Spomínate si na túto referenciu?

Súvisiace produkty

Vzorka podlahy zadarmo

Chcem vzorku