Sklad, Slovensko

Realizácia PVC dlažby Fortelock z roku 2017 ušetrila ďalšiemu majiteľovi skladu starosti s poškodenou podlahou. Aké boli jeho požiadavky, čo od podlahy očakával a ako ju hodnotí s odstupom času?

Potreba novej podlahy a jej výber

Potreba novej podlahy prišla v čase, kedy sa stará betónová podlaha začala odlupovať. O betón už náš zákazník nemal záujem, prevažne z časového hľadiska. Fortelock považoval za rýchlejšiu variantu a ocenil aj možnosť následnej demontáže a prípadného premiestnenia.

Dôvody pre Fortelock

O výbere dlaždíc Fortelock rozhodli ich vlastnosti. Podľa slov zákazníka zavážila jednoduchosť údržby, rýchla montáž a estetická stránka dlažby. S parametrami ho oboznámil náš obchodník, ktorý všetko vysvetlil, uviedol podmienky dodania a ďalšie podrobnosti. S odstupom času klient vyzdvihuje aj to, že podlaha je príjemnejšia na státie či chôdzu.

Inštalácia a položenie dlažby Fortelock

Pre klienta, ako sme už spomínali, bola veľmi zaujímavou možnosť svojpomocnej inštalácie podlahy. Tiež ocenil fakt, že nebolo potrebné sklad vypratávať, ako by tomu bolo pri vylievaní betónu. Položenie dlažby trvalo zhruba jeden deň, pričom sa na ňom podieľali dve osoby. Položenie previedli bez lepenia dlaždíc, vyrezali len pár rohov. Majiteľ skladu bol potešený tým, že po podlahe sa mohlo okamžite chodiť, čo nezastavilo prevádzku skladu.

Spokojnosť s Fortelock

Na PVC dlaždiciach Fortelock si klient cení rýchlosť položenia a dodáva, že je to v podstate bez údržbové riešenie, ktoré vydrží i záťaž vysokozdvižného vozíka: „Fortelock by som určite doporučil. Je vhodný nielen do garáží či autoservisov, ale aj hodí sa aj do väčších hál s rozlohou 1000 m2.

Detaily realizace
Realizácia pre Majiteľ skladu
Lokalita Slovensko
Rozloha 450m2
Produkt Fortelock Industry ECO Grey
Rok realizácie 2017