Už niekoľko rokov v spoločnosti Fortemix, s. r. o. vyrábame PVC dlažbu Fortelock a iné podlahové materiály. Naša spoločnosť je rýdzo českou spoločnosťou špecializujúcou sa na výrobu podlahových systémov, pre priemyselné celky, aj pre komerčné priestory a domácnosti.

Vďaka inovatívnemu prístupu, kvalitnému vyhotoveniu a vysoko modernej technológii výroby sú naše podlahoviny položené už na viac ako 10 000 000 m2 po celom svete. Aj vy si môžete dlažbu Fortelock kúpiť už vo väčšine krajín strednej, východnej a západnej Európy.

Naším cieľom je vaša spokojnosť. Preto nestrácame čas pri riešení vašich požiadaviek a ponúkame vám technickú pomoc, kedykoľvek ju budete potrebovať, prispôsobíme sa vášmu špecializovanému riešeniu a predovšetkým vám dodáme kvalitné výrobky, na ktoré je spoľahnutie a ktoré očakávate.

Kladieme dôraz na neustále investície do výskumu, aby podlahy boli v súlade s najnovšími poznatkami a objavmi. Vďaka tomu vám môžeme ponúknuť ideálny komfort, mimoriadne odolný materiál, jednoduchú pokládku a spoľahlivú podlahu.

Dôležitým faktorom pri fungovaní firmy je aj rešpekt k životnému prostrediu. Preto je všetka dlažba recyklovateľná, pri výrobe vzniká minimum odpadu a emisií. Chránime naše okolie aj pre budúce generácie.

Video