Podlahy do maloobchodu, veľkoobchodu

Chcete si splniť svoje sny a vybudovať kvalitný a obľúbený podnik, kam sa zákazníci budú radi vracať? Či už sedíte nad plánmi, ktoré sú ešte len na papieri, alebo sa chystáte rekonštruovať pôvodné podnikateľské priestory, venujte pozornosť aj výberu podlahovej krytiny.

Nezabudnite na vlastné skúsenosti. Dojmy, ktoré si prinášate z predajne, a prostredie predajne ovplyvnia samotný nákup. Vytvorte priestor, v ktorom sa zákazníci budú cítiť uvoľnene a pohodlne. S podlahou Fortelock Decor, môžete vytvoriť nezameniteľnú atmosféru predajne a prispieť k zvýšeniu hodnoty vašej značky.

Jednoduchosť montáže umožní opraviť pôvodnú podlahu v predajni za pár hodín. Nebudete tak musieť prerušiť predaj a obmedziť tak zákazníkov.

Tip pre vás

V predajniach odporúčame použiť aj dlažbu Fortelock Industry a Light, najmä v zónach pre zamestnancov, na chodbách, v skladoch, šatniach a podobne. Podlaha sa vyznačuje vysokou odolnosťou, jednoduchou údržbou, a je vhodným povrchom aj pre vysokozdvižné vozíky.

Chcete, aby sa vaši zamestnanci cítili bezpečne? Zjednodušte im orientáciu v predajni aj v zázemí pomocou pruhov alebo iného označenia predajnej plochy. Všetky dlaždice Fortelock Industry a Light možno navzájom spojiť a kombinovať. Môžete tak vytvoriť farebné odlíšenia a zóny.

Máte záujem? Napíšte nám…